Bağımlılıkla mücadelede farkındalık oluşturmak amacıyla düzenlenen etkinlikte, gençler bir araya gelerek sağlıklı bir rekabet ortamında penaltı turnuvası gerçekleştirdi.
Balıkesir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen etkinlik, gençlerin sosyal aktivitelere katılımını teşvik ederken, aynı zamanda bağımlılıkla mücadelede gençlerin bilinçlenmesine katkı sağlamayı hedefliyor.
Gençler arasında oluşturulan bu sağlıklı etkileşim ortamı, bağımlılıkla mücadelede gençlerin spor ve sosyal etkinliklere yönlendirilmesine yönelik başarılı bir adım olarak değerlendirildi.
Balıkesir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, benzer etkinliklerle bağımlılıkla mücadele çabalarını sürdürmeye devam edeceğini belirtti.
HABER MERKEZİ
![](https://www.sindirgihaber.com/images/ahmet%20g%C3%BCr/chp/konser/film/belgin%20uygur/KUZU/%C3%B6ztaylan/osb/alt%C4%B1eyl%C3%BCl/SARIKIZ/ivrindi%20sanayi/s%C4%B1nd%C4%B1rg%C4%B1/%C5%9E%C4%B0M%C5%9EEK/KAYIP/K%C3%96Y%20HAYRI/kepsut/bbb%20s%C4%B1nd%C4%B1rg%C4%B1/triatlon/s%C4%B1nd%C4%B1rg%C4%B1%20kaymakam/YALI%20%C3%87APKINI/mhp/30%20aral%C4%B1k%20hava/31%20ARALIK%20HAVA/hava%20bal%C4%B1kesir/8%20ocak/13%20ocak%20hava/20%20ocak%20hava/27%20ocak%20hava/1.jpg)