Belediyenin sosyal medya hesaplarından yapılan paylaşımda, Kıvanç Karan'ın mücadelesine destek olmaktan mutluluk duyduklarını belirtildi. Kampanya kapsamında Belediye Meclis Üyesi Tuğçe Karaçay'ın da katılımıyla Çamlık Kafe'de bir etkinlik düzenlendi.
Belediye yetkilileri, tüm çocukların ihtiyaçlarında yanlarında olmaya devam edeceklerini vurgulayarak, toplumsal duyarlılığın önemine dikkat çektiler. Kıvanç Karan ve ailesine destek veren herkese teşekkür eden Bandırma Belediyesi, benzer yardım etkinliklerinin devam edeceğini belirtti.
HABER MERKEZİ
Yerel
Yayınlanma: 09 Haziran 2024 - 13:56
Bandırma Belediyesi, Kıvanç Karan Bebeğe Destek Olmaya Devam Ediyor
Bandırma Belediyesi, SMA hastası Kıvanç Karan bebeğe yardım kampanyası düzenleyerek desteklerini sürdürüyor.
Yerel
09 Haziran 2024 - 13:56
EDİTÖR
![HABER S](https://www.sindirgihaber.com/images/yonetici/2023/05/haber-s-2629.png)
Haberin Dijital Merkezi
İlginizi Çekebilir