Başkan Bağcı ve Eşinden Halk Eğitim Merkezi'nin Yıl Sonu Sergisine Destek
Gömeç Belediye Başkanı
Melih Bağcı ve
eşi,
Gömeç Halk Eğitim Merkezi tarafından "
Hayat Boyu Öğrenme Etkinlikleri" kapsamında düzenlenen yıl sonu sergisine katıldı. Başkan Bağcı, sergiye katılımıyla üretken bireylerin her zaman yanında olduklarını vurguladı.
Gömeç Halk Eğitim Merkezi'nin düzenlediği yıl sonu sergisi, yoğun ilgiyle karşılandı. Sergide, merkezde eğitim gören kursiyerlerin yıl boyunca ürettikleri el emeği göz nuru eserler sergilendi. Başkan Melih Bağcı, kıymetli eşiyle birlikte sergiyi ziyaret ederek, kursiyerlerin çalışmalarını inceledi ve onlarla sohbet etti.
![](https://www.sindirgihaber.com/images/files/2024/06/665dfd6192c51.jpg)
Başkan Bağcı, etkinlikte yaptığı konuşmada,
“Gömeç Halk Eğitim Merkezi'nin 'Hayat Boyu Öğrenme Etkinlikleri' kapsamında düzenlenen sene sonu sergisine kıymetli eşim ile katıldık. Üreten, ürettiğinden keyif alan herkesin yanındayız,” dedi. Bu sözleriyle, Gömeç Belediyesi olarak halkın üretim ve eğitim faaliyetlerine verdikleri desteği bir kez daha dile getirdi.
![](https://www.sindirgihaber.com/images/files/2024/06/665dfd7759e5d.jpg)
Sergide, el sanatlarından giyim ve tekstile, resimden seramiğe kadar birçok farklı alanda eserler yer aldı. Katılımcılar, kursiyerlerin yıl boyunca edindikleri bilgi ve becerilerle ürettikleri eserleri inceleme fırsatı buldu. Halk Eğitim Merkezi yetkilileri, kursiyerlerin gelişiminden duydukları memnuniyeti ifade ederken, bu tür etkinliklerin devam edeceğini belirtti.
HABER MERKEZİ