Başkan Lapanta'dan Kapalı Halı Saha ve Millet Bahçesi İçin Yoğun Mesai
İYİ Parti İvrindi Belediye Başkanı
Önder Lapanta, ilçeye kazandırılacak yeni kapalı halı saha tesisinin inşaat çalışmalarının hızla devam ettiğini duyurdu. Başkan Lapanta, spor tesisinin yanı sıra
Millet Bahçesi'nde de düzenli bakım çalışmalarının sürdüğünü belirtti.
![](https://www.sindirgihaber.com/images/files/2024/06/665dedcb12699.jpg)
Başkan Önder Lapanta, yaptığı açıklamada,
“İlçemize kazandıracağımız kapalı halı saha tesisimizin inşaatında çalışmalarımız sürüyor. Halı serimini gerçekleştirdiğimiz tesisimizi en kısa sürede tamamlayıp hizmete alacağız,” dedi. İlçedeki spor faaliyetlerini desteklemek ve gençlerin spor yapma imkanlarını artırmak amacıyla inşa edilen kapalı halı saha, modern donanımıyla dikkat çekiyor.
![](https://www.sindirgihaber.com/images/files/2024/06/665deddc6661a.jpg)
Halı sahanın yanı sıra, tesise eklenen kafeterya ve soyunma odaları da inşa ediliyor. Başkan Lapanta,
“Tesisimizin yanına kafeterya ve soyunma odaları inşaatımız da son hızıyla devam ediyor,” ifadeleriyle, bu ek tesislerin de tamamlanmasıyla birlikte, spor yapan vatandaşların tüm ihtiyaçlarının karşılanacağını belirtti. Kafeterya, sporcuların ve seyircilerin dinlenme ve sosyalleşme alanı olacak, soyunma odaları ise sporculara modern ve rahat bir ortam sunacak.
![](https://www.sindirgihaber.com/images/files/2024/06/665dedecdbd1e.jpg)
Ayrıca, Başkan Lapanta, ilçenin yeşil alanlarına yönelik bakım çalışmalarını da ihmal etmediklerini vurguladı.
“Millet Bahçemizin otlarını biçmeyi de ihmal etmiyoruz,” diyerek, Millet Bahçesi'nde düzenli olarak yapılan bakım çalışmalarının sürdüğünü ifade etti.
Başkan Lapanta, tüm bu çabaların İvrindi halkı için yapıldığını belirterek,
“Bütün çabamız İvrindi için…” dedi.
HABER MERKEZİ