Başkan Lapanta'dan Anlamlı Destek
İvrindi Belediye Başkanı
Önder Lapanta, ilçemize düzenli olarak gelen Kızılay Kan Bağış Aracını ziyaret ederek kan bağışında bulundu. Başkan
Lapanta’nın bu anlamlı desteği, topluma kan bağışının önemini bir kez daha hatırlattı.
Başkan Lapanta, kan bağışı sırasında yaptığı açıklamada, "
Unutmayalım ki kan acil değil, sürekli bir ihtiyaçtır," diyerek kan bağışının hayati önemine dikkat çekti. Kan bağışının sadece acil durumlar için değil, her zaman ihtiyaç duyulan bir yardım olduğunu vurgulayan Lapanta, vatandaşları da bu konuda duyarlı olmaya davet etti.
![](https://www.sindirgihaber.com/images/files/2024/05/664c8e158ebce.jpg)
Kan bağışının önemi hakkında bilgi veren sağlık yetkilileri, kan bağışının hem bağışçı hem de ihtiyaç sahipleri için hayati değeri olduğuna dikkat çekti. Kan bağışı, hayat kurtarmanın yanı sıra bağışçıların sağlığını da olumlu yönde etkileyen bir eylem olarak biliniyor.
İvrindi Belediye Başkanı
Önder Lapanta, sosyal sorumluluk projelerine verdiği desteği sürdürerek, toplum sağlığını koruma ve bilinçlendirme konusunda öncü rol oynamaya devam ediyor. Başkan
Lapanta'nın bu anlamlı hareketi, kan bağışının yaygınlaştırılması için atılan önemli bir adım olarak değerlendiriliyor.
![](https://www.sindirgihaber.com/images/files/2024/05/664c8e3ee5867.jpg)
HABER MERKEZİ