Sergide yer alan eserler hakkında bilgi veren gençleri dinleyen Vali Ustaoğlu, gençlerin sanatsal ve sportif faaliyetlerdeki başarılarından dolayı memnuniyetini dile getirdi. Gençlerin kendilerini ifade etme ve yeteneklerini geliştirme fırsatı buldukları etkinliklerin önemine vurgu yapan Vali Ustaoğlu, gençlere desteklerinin süreceğini belirtti.
Sergide, gençlerin hazırladığı resimler, el işleri ve diğer sanatsal çalışmaların yanı sıra, spor dallarında elde ettikleri başarıları anlatan bilgi panoları da yer aldı. Vali Ustaoğlu, gençlerin spor yapmaya teşvik edilmesi ve sporun gençler üzerindeki olumlu etkilerinin desteklenmesi gerektiğini vurguladı.
Gençlik Ruhu Sergisi'nin gençlerin sosyal ve kültürel gelişimine katkı sağlayacak önemli bir etkinlik olduğunu belirten Vali Ustaoğlu, gençlerin kendilerini keşfetmelerine ve potansiyellerini ortaya çıkarmalarına olanak tanıdığını söyledi. Vali Ustaoğlu, gençleri spora ve sanata teşvik etmek, onların yeteneklerini geliştirmek ve geleceğe umutla bakmalarını sağlamak için çalışmaların artırılacağını ifade etti.
Gençlik Ruhu Sergisi'nin sonunda, Vali Ustaoğlu gençlerle hatıra fotoğrafları çektirerek etkinlikten ayrıldı. Sergiye katılan gençler, Vali Ustaoğlu'nun ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirirken, Vali Ustaoğlu da gençlerin enerjisi ve yetenekleri karşısında büyük bir umut ve mutluluk duyduğunu belirtti.
HABER MERKEZİ
Genel
Yayınlanma: 21 Mayıs 2024 - 12:44
Vali Ustaoğlu, Gençlik Ruhu Sergisi'ni Ziyaret Etti
Balıkesir Valisi İsmail Ustaoğlu, Kurtdereli Spor Salonu'nda düzenlenen Gençlik Ruhu Sergisi'ni ziyaret ederek gençlik ve spor faaliyetleri hakkında bilgi aldı. Sergiyi gezen Vali Ustaoğlu, gençlerin yaratıcılığını ve yeteneklerini sergilediği eserleri inceledi ve gençlerle bir araya gelerek sohbet etti.
Genel
21 Mayıs 2024 - 12:44
EDİTÖR
![HABER S](https://www.sindirgihaber.com/images/yonetici/2023/05/haber-s-2629.png)
Haberin Dijital Merkezi
İlginizi Çekebilir