CHP Sındırgı Belediye Başkanı Serkan Sak'tan 1 Mayıs Mesajı: "Alın Terinin ve Dayanışmanın Günüdür"
Sındırgı Belediye Başkanı Serkan Sak, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Sak, alın terinin, emeğin ve dayanışmanın önemine vurgu yaparak, tüm emekçilerin bu özel gününü kutladı.
Başkan Serkan Sak, mesajında, "1 Mayıs, alın terinin, emeğin ve dayanışmanın günüdür. Başta mesai arkadaşlarım olmak üzere tüm emekçilerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nü kutluyorum" ifadelerini kullandı.
Sak, emeğin ve dayanışmanın toplumun temel taşları olduğunu belirterek, "Emekçilerimiz, her gün kendi emekleriyle, alın terleriyle ülkemizin kalkınmasına ve ilerlemesine katkı sağlıyorlar. 1 Mayıs, onların hak ettikleri değerin ve saygının gösterildiği özel bir gündür. Bu vesileyle, tüm emekçilerimizin 1 Mayıs'ını en içten dileklerimle kutluyor, sağlık ve mutluluk dolu günler diliyorum" şeklinde konuştu.
Son olarak, birlik ve dayanışma ruhunun önemine vurgu yapan Başkan Sak, "1 Mayıs, emekçilerin seslerini duyurdukları, haklarını aradıkları bir gün olduğu kadar, birlik ve beraberliğin de simgesidir. Toplum olarak birbirimize destek olmak, dayanışma içinde olmak büyük önem taşır. Bu vesileyle, birlik ve beraberlik duygularımızın daha da güçlenmesini diliyor, tüm emekçilerimize sağlık ve mutluluk dolu bir gelecek temenni ediyorum" dedi.
HABER MERKEZİ
![](https://www.sindirgihaber.com/images/files/2024/05/66321ae9eb2ef.jpg)