Balıkesir’de U12 Merkez B Grubu maçları tüm heyecanıyla devam ediyor. Geçtiğimiz gün oynanan 11. hafta mücadelesinde Bigadiç derbisi yaşandı. Bigadiçspor ve Bigadiç Kartallarıspor'un karşı karşıya geldiği maçta, Bigadiç Kartallarıspor 2-0'lık skorla galip gelerek derbinin kazananı oldu.
Maçın Detayları
Bigadiç Kartallarıspor, maça hızlı bir başlangıç yaptı ve ilk dakikalardan itibaren üstünlüğünü hissettirdi. Maçın 15. dakikasında Bigadiç Kartallarıspor, etkili bir atak sonucu ilk golünü buldu.
İlk yarının kalan dakikalarında da üstün oyununu sürdüren Bigadiç Kartallarıspor, rakibine pozisyon şansı tanımadı ve devreyi 1-0 önde kapattı. İkinci yarıya da aynı hızla başlayan Bigadiç Kartallarıspor, 35. dakikada farkı ikiye çıkardı.
Maçın ilerleyen dakikalarında Bigadiçspor, farkı azaltmak için ataklarını sıklaştırdı. Ancak Bigadiç Kartallarıspor savunması bu çabalara izin vermedi ve maçı 2-0'lık skorla tamamladı. Bu sonuçla Bigadiç Kartallarıspor, önemli bir galibiyet alarak derbinin galibi oldu.
KARTAL OĞUZ UYGUR
Amatör Spor
Yayınlanma: 01 Haziran 2024 - 14:58
Bigadiç Derbisini Bigadiç Kartallarıspor Kazandı
Balıkesir’de U12 Merkez B Grubu maçları tüm heyecanıyla devam ediyor.
Amatör Spor
01 Haziran 2024 - 14:58
# Balıkesir# Balıkesir Amatör Futbol# Balıkesir u12 Ligi# Bigadiç# Bigadiçspor# Bigadiç Kartallarıspor
EDİTÖR
![HABER S](https://www.sindirgihaber.com/images/yonetici/2023/05/haber-s-2629.png)
Haberin Dijital Merkezi
İlginizi Çekebilir