Balıkesir’de U12 Merkez B Grubu maçları tüm heyecanıyla devam ediyor. Geçtiğimiz gün oynanan 11. hafta mücadelesinde Demirspor, deplasmanda Yenisanayispor'u 4-1 mağlup ederek önemli bir galibiyet elde etti. Yenisanayispor ise kendi seyircisi önünde farklı bir mağlubiyet yaşadı.
Maçın Detayları
Demirspor, maça hızlı bir başlangıç yaptı ve ilk dakikalardan itibaren üstünlüğünü hissettirdi. Maçın 10. dakikasında Demirspor, etkili bir atak sonucu ilk golünü buldu.
Bu golün ardından da ataklarını sürdüren Demirspor, 20. dakikada farkı ikiye çıkardı. İlk yarının sonlarına doğru Yenisanayispor, farkı azaltmak için fırsatlar arasa da Demirspor savunması buna izin vermedi ve ilk yarı 2-0 Demirspor'un üstünlüğüyle sona erdi.
İkinci yarıya da hızlı başlayan Demirspor, 55. dakikada skoru 3-0'a getirdi. Maçın ilerleyen dakikalarında Yenisanayispor, 75. dakikada bulduğu golle skoru 3-1 yaptı ancak bu gol, Yenisanayispor için yeterli olmadı. Maçın son anlarında Demirspor, 55. dakikada bir gol daha bularak skoru 4-1'e taşıdı.
KARTAL OĞUZ UYGUR
Amatör Spor
Yayınlanma: 01 Haziran 2024 - 14:44
Demirspor, Deplasmanda Yenisanayispor'u 4-1 Mağlup Etti
Balıkesir’de U12 Merkez B Grubu maçları tüm heyecanıyla devam ediyor.
Amatör Spor
01 Haziran 2024 - 14:44
EDİTÖR
![HABER S](https://www.sindirgihaber.com/images/yonetici/2023/05/haber-s-2629.png)
Haberin Dijital Merkezi
İlginizi Çekebilir