Ziyaret sırasında, dağcılık sporunun geliştirilmesi ve gençlere tanıtılması konularında görüş alışverişinde bulunuldu. Hüdaverdi Uğur ve federasyon üyeleri, federasyonun faaliyetleri ve projeleri hakkında bilgi vererek, yerel iş birliğinin önemine dikkat çektiler.
Adem Özalp, nazik ziyaretlerinden dolayı memnuniyetini dile getirerek, Hüdaverdi Uğur ve federasyon üyelerine teşekkür etti. Ziyaretin sonunda, Balıkesir'de dağcılık sporunun daha fazla yaygınlaştırılması ve gençlerin bu spora teşvik edilmesi amacıyla birlikte çalışma kararı alındı.
HABER MERKEZİ
Yerel
Yayınlanma: 11 Haziran 2024 - 13:21
Dağcılık Federasyonu Yetkilileri, Gençlik ve Spor İl Müdürü Adem Özalp'i Ziyaret Etti
Dağcılık Federasyonu Genel Sekreteri Hüdaverdi Uğur ve federasyon üyeleri, Balıkesir Gençlik ve Spor İl Müdürü Adem Özalp’i ziyaret etti.
Yerel
11 Haziran 2024 - 13:21
EDİTÖR
![HABER S](https://www.sindirgihaber.com/images/yonetici/2023/05/haber-s-2629.png)
Haberin Dijital Merkezi
İlginizi Çekebilir