Balıkesir’de U17 Play-Off A Grubu karşılaşmaları geçtiğimiz gün oynanan maçlarla devam etti. Gömeç Belediyespor ve İvrindi Belediyespor arasında gerçekleşen mücadele, adeta bir gol düellosuna sahne oldu ve 2-2'lik beraberlikle sonuçlandı.
Maçın ilk dakikalarından itibaren her iki takım da hücum ağırlıklı bir oyun sergiledi. Gömeç Belediyespor, maçın başlarında bulduğu golle 1-0 öne geçti. Ancak İvrindi Belediyespor, bu gole hızlı bir yanıt vererek skoru 1-1'e getirdi. İlk yarı bu skorla sona ererken, her iki takım da ikinci yarıya galibiyet hedefiyle çıktı.
İkinci yarıda da heyecan devam etti. Gömeç Belediyespor, bir kez daha öne geçmeyi başararak skoru 2-1 yaptı. Ancak İvrindi Belediyespor, maçın sonlarına doğru bulduğu golle durumu 2-2'ye getirdi ve maç bu skorla tamamlandı.
Bu sonuçla birlikte her iki takım da sahadan birer puanla ayrıldı. Play-Off grubunda kıyasıya rekabetin sürdüğü bu dönemde, her iki takımın da sahadaki performansı izleyicilerden büyük alkış aldı.
KARTAL OĞUZ UYGUR
KARTAL OĞUZ UYGUR