Balıkesir’de U17 Play-Off B Grubu karşılaşmaları geçtiğimiz gün oynanan maçlarla devam etti. Yenisanayispor ile Gönen Belediyespor arasındaki heyecan dolu mücadele, Gönen Belediyespor’un 2-1'lik galibiyetiyle sona erdi.
Maçın ilk dakikalarından itibaren her iki takım da sahada üstünlük kurmak için büyük bir çaba gösterdi. Gönen Belediyespor, ilk yarıda bulduğu golle 1-0 öne geçmeyi başardı. Yenisanayispor ise bu gole hızlı bir şekilde yanıt vererek skoru 1-1'e getirdi. İlk yarı bu skorla sona erdi ve her iki takım da ikinci yarıya galibiyet hedefiyle çıktı.
İkinci yarıda da tempolu bir oyun sergileyen Gönen Belediyespor, maçın sonlarına doğru bulduğu golle 2-1 öne geçti. Yenisanayispor, maçın geri kalan süresinde beraberliği yakalamak için çaba gösterse de başarılı olamadı ve Gönen Belediyespor sahadan galibiyetle ayrıldı.
Bu galibiyetle birlikte Gönen Belediyespor, U17 Play-Off B Grubu’nda önemli bir avantaj elde etti. Takım, Play-Off mücadelesinde üst sıralara tırmanma hedefine bir adım daha yaklaştı.
İLYAS EGE
Amatör Spor
Yayınlanma: 07 Haziran 2024 - 13:39
Gönen Belediyespor Kazanmayı Bildi
Balıkesir’de U17 Play-Off B Grubu karşılaşmaları geçtiğimiz gün oynanan maçlarla devam etti. Yenisanayispor ile Gönen Belediyespor arasındaki heyecan dolu mücadele, Gönen Belediyespor’un 2-1'lik galibiyetiyle sona erdi.
Amatör Spor
07 Haziran 2024 - 13:39
EDİTÖR
![HABER S](https://www.sindirgihaber.com/images/yonetici/2023/05/haber-s-2629.png)
Haberin Dijital Merkezi
İlginizi Çekebilir