Balıkesir'de U11 Körfez B Grubu maçları devam ediyor. Geçtiğimiz gün oynanan karşılaşmada, Havran Belediyespor ile Cennet Ayağıspor karşı karşıya geldi. Maç, Havran Belediyespor'un 3-1 galibiyetiyle sona erdi.
Havran Belediyespor, maç boyunca üstün bir oyun sergileyerek üç golle galibiyete ulaştı. İlk yarıda bulduğu gollerle öne geçen takım, ikinci yarıda üstünlüğünü korudu ve karşılaşmayı 3-1 kazandı.
Cennet Ayağıspor ise zaman zaman pozisyon bulmasına rağmen golü bulamayınca karşılaşmada 3-1 mağlup oldu.
Maçın ardından takımlar katılıyor, oyuncuların performansından memnun olduklarını ve ilerleyen maçlarda bu başarıyı sürdürmeyi hedeflediklerini söyledi.
İLYAS EGE
Amatör Spor
Yayınlanma: 05 Haziran 2024 - 12:07
Havran Belediyespor 3 Puanı 3 Golle Aldı
Balıkesir'de U11 Körfez B Grubu maçları devam ediyor.
Amatör Spor
05 Haziran 2024 - 12:07
EDİTÖR
![HABER S](https://www.sindirgihaber.com/images/yonetici/2023/05/haber-s-2629.png)
Haberin Dijital Merkezi
İlginizi Çekebilir