Balıkesir'de U11 Körfez B Grubu maçları devam ediyor. Geçtiğimiz gün oynanan karşılaşmada, Körfez Aslanları ile Akçay Sarıkızspor karşı karşıya geldi. Maç, Akçay Sarıkızspor'un galibiyetiyle sona erdi.
Maç boyunca üstün bir performans sergileyen Akçay Sarıkızspor, attığı gollerle sahadan galip ayrılmayı başardı. İlk yarıda bulduğu gollerle öne geçen takım, ikinci yarıda üstünlüğünü koruyarak skoru 3-1'e çıkardı.
Körfez Aslanları kendi sahasında mücadele etmesine rağmen rakibine karşı başarılı olamadı ve karşılaşmayı 3-1 mağlup etti.
U11 Körfez B Grubu maçları, genç futbolcuların heyecan dolu karşılaşmalarıyla devam ediyor.
İLYAS EGE
İLYAS EGE