Balıkesir’de U11 Marmara A Grubu maçları büyük bir heyecanla devam ediyor. Geçtiğimiz gün oynanan karşılaşmada, Marmaraspor Kulübü ile Bordu Futbol Kulübü karşı karşıya geldi. Maç boyunca her iki takım da üstün performans sergiledi ve izleyenlere adeta futbol şöleni sundu.
İlk yarıda her iki takım da etkili ataklarla gol arayışlarını sürdürdü ve maçın ilk yarısı karşılıklı gollerle 1-1 eşitlikle sona erdi. İkinci yarıda da mücadele hız kesmeden devam etti. Hem Marmaraspor Kulübü hem de Bordu Futbol Kulübü ataklarını sıklaştırarak galibiyet golünü aradı. Ancak maçın sonunda her iki takım da birer gol daha bularak skoru 2-2’ye getirdi ve karşılaşma bu skorla sona erdi.
Bu sonuçla birlikte, Marmaraspor Kulübü ve Bordu Futbol Kulübü puanları paylaştı. Maç boyunca sergilenen performans ve oyuncuların azmi, izleyenlere keyifli anlar yaşattı. U11 Marmara A Grubu'nda heyecan dolu karşılaşmalar devam ederken, takımlar bir sonraki maçlara hazırlanmak için çalışmalarını sürdürüyor.
KARTAL OĞUZ UYGUR
Amatör Spor
Yayınlanma: 05 Haziran 2024 - 12:59
Herşey Var Kazanan Yok
Balıkesir’de U11 Marmara A Grubu maçları büyük bir heyecanla devam ediyor.
Amatör Spor
05 Haziran 2024 - 12:59
EDİTÖR
![HABER S](https://www.sindirgihaber.com/images/yonetici/2023/05/haber-s-2629.png)
Haberin Dijital Merkezi
İlginizi Çekebilir