Balıkesir'de düzenlenen U11 Merkez B Grubu karşılaşmaları, heyecan dolu anlarla sporseverlere muhteşem anlar yaşatmaya devam ediyor. Oynanan maçta Balıkesir Menteşspor, Kepsut Belediyespor'u 5-2'lik skorla mağlup ederek büyük bir galibiyet elde etti.
Karşılaşmanın ilk yarısında düzenli bir oyun sergileyen, iki takımla da kıyasıya mücadele etti. Menteşspor, maçın ilk dakikalarında golle öne geçerken, Kepsut Belediyespor da kısa süre sonra skoru eşitlemeyi başardı. Ancak Menteşspor'un genç yeteneği, ilk yarının sonlarına doğru galibiyetleri iki golle soyunma konusunda 3-1 önde gitti.
İkinci yarıda üstün oyununu sürdüren Menteşspor, rakibine fırsat tanımadı. Kepsut Belediyespor, maçı bırakmayan mücadeleci yapısıyla bir gol daha bulsa da, Menteşspor'un ataklarına karşı koyamadı ve iki gol daha kalesinde gördü. Maç sonunda Menteşspor, sahadan 5-2'lik farklı bir galibiyetle ayrıldı.
Bu sonuçla birlikte Menteşspor, U11 Merkez B Grubu'nda önemli bir galibiyet daha elde ederek puanını artırdı ve grup yolunda önemli bir adım attı. Kepsut Belediyespor ise, mücadeleci oyununa rağmen bu haftayı puansız kapattı.
İLYAS EGE
İLYAS EGE